Aktualności Zarządu Oddziałowego Oferty, promocje, terminarze

Planeta Zalesie zaprasza. Atrakcyjne rabaty dla funkcjonariuszy i pracowników NwOSG na bilety wstępu!

Dzięki porozumieniu ZO NSZZ FSG przy NwOSG z Planetą Zalesie, funkcjonariusze i pracownicy naszego Oddziału mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na bilety wstępu do Dzielnicy Filmowej i Aqua Parku.

Dzielnica Filmowa rabat 25% na zakupione bilety w kasie.

Do Aqua Park na zakupione bilety w kasie w dniach otwarcia basenu 30%.

Bilety zniżkowe obowiązują również dla rodziny funkcjonariuszy i pracowników (będących razem z nimi).

Rabaty będą udzielane na podstawie legitymacji!

Adres:

ul. Wczasowa 1
05-540 Zalesie Górne (koło Piaseczna)

 

Dzielnica Filmowa to nie tylko park tematyczny czy kadry scenografii z filmu to też ogromny plac zabaw dla najmłodszych ale co ważne dorośli też nie będą mieli okazji się nudzić. Cały teren dzielnicy położony jest w otulinie parku krajobrazowego co powoduje, że cały czas jesteśmy na świeżym powietrzu.

Już w wejściu wita nas bajkowo kasa biletowa to zajezdnia dla lokomotywy Tomek. Natomiast to nie koniec, dopiero zaczynamy. W naszej kolekcji znajduje się bowiem kolekcja ponad 50 aut z filmów oraz bajek, motocykle filmowe, roboty. Dla ciekawych poszukiwaczy leśnych przygód została przygotowana ścieżka Discovery.

A po wszystkich atrakcjach filmowych czeka plac zabaw z piaskownica, park trampolin, prysznic z kulkami. Dla bardziej odważnych mamy 3 karuzele. Jeżeli jesteście wielbicielami formuły 1 to czeka na Ciebie czerwony bolid. Dla wielbicieli kawy miła niespodzianka karuzela filiżanki, a dla tych którzy kochają łąkę karuzela motyle. A to nie wszystko co możesz spotkać w dzielnicy. To kiedy się widzimy??

Więcej: https://dzielnicafilmowa.pl/

www.facebook.com

 

Aqua park znajduje się w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Niecka basenowa została zbudowana w okresie kiedy znajdował się na tym terenie Ośrodek Wisła.

Obecnie niecka została wyremontowana i jest połączeniem basenu do pływania o głębokości 145cm, dużej przestrzeni o głębokości 45 cm z placem zabaw składającym się z 3 dużych zjeżdżalni dla dorosłych oraz dzieci powyżej 140 cm. Wzrostu. W strefie tej znajduje się również zjeżdżalnią ośmiornica dla nieco mniejszych dzieci.

Na maluszków natomiast czeka spray area z fontanienkami zraszającymi.

Więcej: https://parkwodnyzalesie.pl/

_cuva
navigate_before
navigate_next

Foto: Planeta Zalesie