Aktualności Zarządu Oddziałowego

III MIEJSCE DLA REPREZENTACJI NADWIŚLAŃSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ

W  minioną sobotę (20.09.2014 r.) reprezentacja Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej wzięła udział w piłkarskich mistrzostwach, które zostały zorganizowane przez PZU w Hali piłkarskiej na warszawskim Bemowie.

Do sportowej rywalizacji, która rozpoczęła się w sobotni poranek stanęło 13 zespołów piłkarskich z całego kraju, m.in. zawodnicy z Akademii Obrony Narodowej, wojska i RWE STOEN. Piłkarskie ekipy zostały podzielone na grupy, w których walczyły o najwyższą pozycję. Dwie pierwsze drużyny z grupy awansowały dalej.

Po rozgrywkach grupowych piłkarze walczyli kolejno o finałowe miejsca. Wyniki tej rywalizacji przedstawiają się następująco:
 I miejsce – zajęła drużyna RWE STOEN,
 II miejsce – zajęła drużyna z MARS Polska,
 III miejsce – wywalczyła drużyna z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Medale oraz nagrody dla zwycięzców wręczali znani piłkarze Radosław Majdan i Tomasz Iwan.

W trakcie rozgrywek nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych. W strefie kibica przygotowano różnego rodzaju gry i zabawy sportowo-edukacyjne.

W imprezie sportowej uczestniczyli także Marcin Czępiński Wiceprzewodniczący Oddziałowej Organizacji Związkowej NSZZFSG przy Nadwiślańskim Oddziale SG oraz Łukasz Zając Wiceprzewodniczący TOZ przy Komendzie Nadwiślańskiego Oddziału SG.

Mistrzostwa uświetnił występ znanego piosenkarza Mrozu.

Autor: por. SG Łukasz Zając

{gallery}/aktualnosci/organizacja-oddzialowa/turniej-20-wrzesnia-2014-pilka-nozna{/gallery}