Aktualności Zarządu Oddziałowego Z prasy i mediów

Zapraszamy na piknik z okazji Dnia Dziecka do Radomia

Święto najmłodszych, czyli Dzień Dziecka, zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji, w piątek 2 czerwca 2023 roku nad Zalewem na Borkach w Radomiu firma Kratki.pl organizuje kolejny, wyjątkowy festyn “DZIEŃ DZIECKA Z KRATKI.PL”. Na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji jak gry, zabawy i konkursy, wspaniałe występy taneczne, muzyczne i sportowe. Organizator gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny. Na wszystkie atrakcje wstęp wolny. Podczas festynu będzie można wesprzeć zbiórkę na leczenie 6 miesięcznego Franka Błasińskiego. Festyn rozpocznie się o godzinie 16:00. Do zobaczenia!

W programie dla najmłodszych i nie tylko przewidziano między innymi warsztaty kreatywne, gry i zabawy z animatorami, malowanie twarzy, modelowanie balonów, konkursy z nagrodami, duże gry planszowe. Będzie można spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Przyjadą ulubione przez dzieci dmuchańce, place zabaw czy trampoliny i żyroskopy. W fotobudce będzie można zrobić niezapomniane, wesołe zdjęcia.

Organizatorzy zadbali także o część rozrywkową festynu. Odbędą się zabawy cyrkowe, pokaz i nauka tańca pole dance, pokaz ratownictwa wodnego czy występ Orkiestry Dętej.

Atrakcje festynu będzie można zwiedzić na kucyku i podczas przejażdżki bryczką. Frajdą, zwłaszcza dla chłopców będą zdalnie sterowane modele samochodów oraz możliwość wcielenia się w rolę policjanta lub strażaka.

Sponsorem festynu jest firma Kratki.pl, obchodząca w tym roku 25 lecie istnienia.

Partnerem wydarzenia jest Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy NwOSG

Do zobaczenia w piątek, 2 czerwca od godziny 16:00 nad zalewem na Borkach w Radomiu!

Źródło: https://echodnia.eu/radomskie/piknik-z-okazji-dnia-dziecka-z-kratkipl/ar/c15-17572065