Aktualności Zarządu Oddziałowego

VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym

W dniu 9 września 2018 roku zakończyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym i jednocześnie XV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym. Zawody trwały od piątku do niedzieli, wzięło w nich udział 62 zawodników z całej Polski. Nad wodą pojawili się funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej i Lasów Państwowych. Zawody odbyły się na wodach kanałów Śledziowy i Piaskowy (miejscowość Trzcinisko w woj. pomorskim). Zostały przeprowadzone w dwóch turach z obwiązującym dniem treningu według regulaminu i zasad organizacji sportu wędkarskiego PZW.

Drużynę z Nadwiślanskiego Oddziału Straży Granicznej reprezentowali funkcjonariusze w składzie: Rafał Dziadczyk, Grzegorz Krawczyk i Bartosz Balcarski. Wsparcia naszej drużynie udzielił Zarząd Oddziałowy NSZZ przy NwOSG.

Nasza reprezentacja drużynowo zajęła 18 miejsce wśród służb mundurowych. Indywidualnie 41 miejsce wśród funkcjonariuszy służb mundurowych zajął Rafał Dziadczyk.

Pogoda i nastroje dopisały, łowisko bardzo przyjemne, chociaż zróżnicowane pod względem warunków połowu. Linia brzegowa jest tam falista. Kanał ma liczne zakręty o dość dużym promieniu. Brzeg jest porośnięty trzciną i roślinnością trawiastą. Przy samym brzegu w wodzie rośnie sporo moczarki oraz rzęsy.

Z dokładnymi wynikami można zapoznać się na stronie: http://www.pwssm.pl/?wyniki,78

navigate_before
navigate_next