Aktualności Zarządu Oddziałowego

Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Województwa Mazowieckiego Forum Związków Zawodowych

W dniach 29-30 listopada miało miejsce posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Województwa Mazowieckiego Forum Związków Zawodowych połączone ze szkoleniem w temacie Efektywni w dialogu społecznym. Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy NwOSG reprezentował Robert Lis, który w ZW FZZ pełni funkcję wiceprzewodniczącego.

W trakcie posiedzenia poruszono wiele tematów dotyczących relacji na płaszczyźnie strona służbowa – podwładny. Zagadnieniem najmocniej dotyczącym służb mundurowych, to między innymi projekt zmian w ustawie o związkach zawodowych. Zarząd Wojewódzki Forum udzielił aprobaty akcji zainicjowanej przez Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej ,,Wyślij świąteczną kartkę do Pani Premier,,. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi Pani Premier na nierozwiązane od lat problemy w służbach mundurowych.

NSZZ FSG był jednym z inicjatorów powstania Forum Związków Zawodowych jako trzeciej centrali związkowej.

Kartkę można pobrać i wydrukować lub przepisać życzenia. W jedności i duchu wzajemnego zrozumienia siła. To może niewielki gest ale ważny dla wielu.

kartka-czerwona-1 kartka-niebieska-1 kartka-zielona-1