Aktualności Aktualności Zarządu Oddziałowego

Panie z NwOSG blisko podium w VI Ogólnopolskim Turnieju Pilki Nożnej Kobiet i Mężczyzn 

W dniach 05 – 07 września br. w Mrągowie odbył się VI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn im. mł. asp. Marka Cekały o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Dzięki uprzejmości przełożonych, a także Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy NwOSG, mogliśmy po raz kolejny obserwować zmagania naszej kobiecej reprezentacji z drużynami z czołówki MSWiA.

Zacięta i wyrównana rywalizacja na boiskach ze sztuczną nawierzchnią trwała dwa dni, a mecze rozegrane zostały w systemie „każdy z każdym”. O kolejności w tabeli decydowała większa ilość zdobytych punktów.

Największym zaskoczeniem turnieju było wywalczenie największego trofeum sportowego przez Reprezentacje Wojska Polskiego, która zepchnęła z najwyższego miejsca na podium niepokonaną do tej pory Reprezentacje Polskiej Policji. Natomiast na trzecim pozycji uplasowała się drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Praca, możliwości i wysokie zaangażowanie naszych dziewczyn w przygotowanie
do przedmiotowej imprezy sportowej nie wystarczyły by powalczyć o jedno z trzech najważniejszych miejsc na podium. Poziom prezentowanej w tym roku gry przez kobiece reprezentacje był bardzo wysoki, co pozwoliło uzyskać nam jedynie piątą lokatę.

Za waleczność i zaangażowanie w przygotowania do turnieju całej drużynie należą się ogromne brawa!

Tekst i foto: KP