Aktualności Zarządu Oddziałowego Aktualności ZT przy Komendzie NwOSG

Kolega Janusz Grabowski pożegnał się ze służbą

W dniu 08.02.2019 r. w Komendzie Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej po ponad 20 latach służby pożegnano odchodzącego na emeryturę funkcjonariusza Wydziału Zaopatrzenia Materiałowego st. chor. szt. SG Janusza Grabowskiego.

Podczas uroczystego spotkania Komendant Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Andrzej Rytwiński wraz zastępcą płk. SG Zbigniewem Bartnickim podziękował odchodzącemu funkcjonariuszowi za lata wzorowej i oddanej służby, życząc pomyślności na dalszym etapie życia. Nie zabrakło także podziękowań i życzeń ze strony funkcjonariuszy i współpracowników z wydziału. Na okoliczność pożegnania, odchodzącemu koledze wręczyli wydziałowe tablo ze swoimi wizerunkami oraz pamiątkową atrapę 100 mm naboju artyleryjskiego wykonanego specjalnie na tę okazję. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek i wspólna fotografia.

Później w gronie kolegów odbyła się mniej oficjalna uroczystość na której w imieniu ZO NSZZ FSG przy NwOSG Wiceprzewodniczący Grzegorz Gruca podziękował za wspólną służbę i pracę na rzecz NSZZ FSG.

Kolega Janusz pozostaje członkiem NSZZ FSG i dalej będzie pełnił funkcję członka Komisji Rewizyjnej ZO NSZZ FSG przy NwOSG.

Januszowi życzymy wielu sukcesów i realizacji dalszych życiowych planów na emeryturze.

Powodzenia !

Foto: Piotr Niemiec NwOSG

Źródło: NwOSG

 

navigate_before
navigate_next