Aktualności Zarządu Oddziałowego

Jak zachować się 2 października będąc mundurowym

Święto Anioła Stróża przypada 2 października. Więc pewnie już zastanawiasz się jak ten dzień przeżyć, bo prawdopodobnie Twój osobisty dostanie wolne w tym dniu od wykonywania swoich obowiązków aby móc świętować. Prezentujemy więc plan jak tego dnia zadbać o swoje bezpieczeństwo, a także stabilną przyszłość:

1. Należy przybyć o 12:00 na Plac Zamkowy w Warszawie.

2. Przejść Krakowskim Przedmieściem pod Pałac Prezydencki – tu złożymy w Twoim imieniu petycje oraz wygłosimy kilka prawd z życia mundurowych.

3. Następnie dziarskim krokiem i zorganizowaną grupą przejść Traktem Królewskim, ul. Nowy Świat, Placem Trzech Krzyży oraz Alejami Ujazdowskimi na Plac na Rozdrożu.

4. Tam poczekać cierpliwe, a o 13:30 rozpocznie się dialog uliczny ze stroną rządową. W pomieszczeniach ministerstwa prawdopodobnie przez kiepską akustykę nie docierają postulaty wraz z uzasadnieniem do zatroskanych bezpieczeństwem polityków.

5. Około 15:30 zakończymy wysyłanie sygnałów dźwiękowych mających na celu pobudzenie koncentracji myśli nad problemami służb mundurowych.

6. Pamiętaj w tym dniu Twój Anioł Stróż ma wolne, więc zadbaj szczególnie sam o bezpieczny powrót do domu. Osoby nie związane ze służbami porządkowymi, a chcącymi poznać pomocników ich Anioła Stróża również zapraszamy do spędzenia tego dnia zgodnie z przedstawionym planem.

Trzymamy linię !!!

Grafika: Pixabay

One Response

Comments are closed.