Aktualności Zarządu Oddziałowego

III miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn – Cetniewo 2019 dla drużyny Kobiet z NwOSG

W dniach 11 – 13 kwietnia br. w COS OPO Cetniewo we Władysławowie odbył się  II Ogólnopolski Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn – Cetniewo 2019 pod Patronatem Komendanta Głównego Policji.

Zaproszenie na powyższą imprezę sportową otrzymała nasza kobieca reprezentacja, która
w zeszłym roku rozpoczęła swoją turniejową przygodę podczas IX Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja.

Powyższa inicjatywa zaszczepiła ducha walki i niewątpliwie przerodziła się w jeszcze większe zaangażowanie naszych piłkarek w dążeniu do coraz lepszych wyników.

Dzięki uprzejmości przełożonych, a także przede wszystkim Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy NwOSG mogłyśmy ponownie sprawdzić się w rywalizacji sportowej z czołowymi drużynami z różnych formacji mundurowych.

Zacięta i wyrównana rywalizacja trwała dwa dni, a mecze rozegrane zostały w systemie „każdy z każdym”. O kolejności w tabeli decydowała większa ilość zdobytych punktów.

Praca, włożony wysiłek oraz zaangażowanie naszych piłkarek w przygotowanie
do przedmiotowej imprezy sportowej pozwoliło zająć im cenne III miejsce na podium! Największe trofeum sportowe zdobyła niepokonana drużyna Reprezentacji Polskiej Policji, natomiast 2 drużyną Turnieju okazała się reprezentacja Komendy Stołecznej Policji.

W składzie drużyny Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej biorącej udział w powyższej imprezie sportowej znaleźli się:

  • sierż. SG Paulina TOMCZYK – WT – kapitan drużyny,
  • sierż. szt. SG Weronika WĄSIEWSKA – WKiSz,
  • chor. SG Katarzyna PACHANA – WKiSz.
  • chor. SG Magdalena DROHOMIRECKA – PSG Warszawa – Modlin,
  • SG Anna KIRSCHHIEBEL – PSG w Bydgoszczy,
  • SG Milena CIEMIENIEWSKA – PSG w Łodzi,
  • sierż. szt. SG Magdalena POKORCZAK – PSG w Łodzi,
  • szt. SG Joanna PYKACZ – PSG Warszawa – Okęcie,
  • sierż. SG Damian WÓJCIAK – PSG Warszawa – Okęcie – trener.

 

Za walkę do końca i zdobyty puchar ogromne gratulacje oraz brawa dla dziewczyn i trenera! Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy NwOSG
za okazaną pomoc oraz wsparcie finansowe.

 

navigate_before
navigate_next