Aktualności Zarządu Oddziałowego Aktualności ZT przy PSG Radom Oferty, promocje, terminarze

Hurtownia Materiałów Elektrycznych “ELTECH” z Radomia oferuje atrakcyjne rabaty dla funkcjonariuszy i pracowników NwOSG

W dniu 25 lipca br. z inicjatywy Przewodniczącej ZT NSZZ FSG przy PSG w Radomiu zostało zawarte porozumienie ZO NSZZ FSG przy NwOSG z Hurtownią Materiałów Elektrycznych “ELTECH”.

Dzięki temu, funkcjonariusze i pracownicy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, a w szczególności PSG w Radomiu będą mogli korzystać z atrakcyjnych rabatów, nawet do 60%.

O firmie: 

Eltech to lider dystrybucji artykułów elektrotechnicznych. Bogaty asortyment pozwala na kompleksowe zaopatrzenie w niezbędne produkty.
Każda współpraca opiera się na filarach dokładnego rozpoznania oczekiwań i rzetelnego sprostania im oferując artykuły zgodne z wymaganiami. Zyskujemy w ten sposób zadowolonych klientów i długotrwałe współprace.

Na tle konkurencji zdecydowanie wyróżnia nas krótki czas realizacji zamówienia i szybka, bezpieczna dostawa własnymi środkami transportu. Stale kontrolujemy zapas produktów w magazynie, a w przypadku chwilowego braku magazynowego indywidualnie ustalamy termin i warunki dostawy z klientem.

Nasi specjaliści udzielają niezbędnych porad technicznych i sugerują najlepsze rozwiązania. Każdy z pracowników jest wysoko wykwalifikowany, a obsługa jest realizowana z uprzejmością i szacunkiem. Wraz z rozwojem dostępnych rozwiązań zespół przechodzi niezbędne szkolenia, które pomagają poznać nowe funkcjonalności.

Pracujemy w branży elektrotechnicznej od ponad 20 lat, poznaliśmy w ten sposób specyfikę pracy wielu naszych stałych klientów. Zawsze pozostajemy do ich dyspozycji w chwilach potrzeby profesjonalnego doradztwa. Jako lider na rynku śledzimy nowe możliwości techniczne i stale je wdrażamy do naszego asortymentu.

Więcej: www.eltech.radom.pl

Oferta ElTECH – PDF 

Kontakt:

 

 

Foto: K. Nowosielska