Z prasy i mediów

Barometr Wyborczy i Latarnik Wyborczy podpowiedzą jak głosować ?

Portal softonet.pl przedstawia aplikacje, które mają pomóc wyborcom. “(…)Wybory parlamentarne za pasem – już 25 października pójdziemy (zapewne nie wszyscy) do urn, żeby oddać swój głos na te osoby,  które naszym zdaniem zasługują na to, żeby zasiadać w sejmie lub senacie.  Tylko… na kogo głosować?

Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami, merytoryki i konkretów w niej tyle, co kot napłakał i trudno dowiedzieć się z niej, jakie poglądy mają partie i poszczególni kandydaci.

  Na szczęście w Internecie dostępne są aplikacje ułatwiające podjęcie racjonalnej decyzji wyborczej i sprawdzenie, na którą partię warto zagłosować. Latarnik Wyborczy i Barometr Wyborczy – o nich tu mowa – nie zajmą Wam wiele czasu, a dość dokładnie pokażą, które partie są Wam merytorycznie najbliższe, a tym samym odpowiedzą na najważniejsze pytanie – na kogo mam zagłosować?(…)”

źródło: softonet.pl

Czytaj więcej: http://softonet.pl/publikacje/rzuty_okiem/Na.kogo.glosowac.w.wyborach.2015.Barometr.Wyborczy.i.Latarnik.Wyborczy.podpowiedza,1366