Aktualności Zarządu Oddziałowego

Akcja Krwiodawstwa z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości.

W dniu 15.11.2018 r. odbyła się zbiórka krwi przeprowadzona wśród funkcjonariuszy i pracowników Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w ramach akcji ,,Honorowi Bez Granic” na 100-lecie odzyskania niepodległości zorganizowana przez Oddział Klubu HDK LEGION działający przy Zarządzie Oddziałowym NSZZ FSG i NwOSG.
Specjalny autobus z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie stanął dzisiaj na terenie Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Wszystkie osoby, które chciały oddać krew musiały przejść specjalne badania lekarskie i po uzyskaniu akceptacji personelu medycznego mogli oddać ten bezcenny lek, który ratuje ludzkie życie. Podczas akcji zebrano prawie 12 litrów od 26 dawców.
Wszystkim osobom uczestniczącym i wspierającym akcję zbiórki krwi serdecznie dziękujemy i zapraszamy o wzięcia udziału w kolejnych akcjach.

Specjalne podziękowania kierujemy dla Zofii Ściborskiej, która zawsze służy nam pomocą podczas naszych akcji oraz Alicji Cichawy „Nmedia” za przekazanie gadżetów.

navigate_before
navigate_next