Aktualności Zarządu Oddziałowego Oferty, promocje, terminarze

Agroturystyka Ptasie Sioło zaprasza – rabaty dla członków ZO NSZZ FSG przy NwOSG

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy NwOSG współpracuje z Właścicielami gospodarstwa agroturystycznego Ptasie Sioło. Dzięki ich uprzejmości udało się uzyskać zniżkę 30% od ceny podanej na fb, czyli domki 4 osobowe z 350 zł na 250 zł, a domki 6 osobowe z 500 zł na 350 zł  za dobę dla członków ZO NSZZ FSG przy NwOSG na pobyt w tygodniu.

Zniżki obowiązują w sierpniu, wrześniu i październiku br.

mail: ptasiesiolo2021@gmail.com
tel. 507 744 070

Ptasie Sioło to gospodarstwo agroturystyczne (4,5 ha) ok. 250 m od rzeki Radomka. Na terenie ośrodka znajdują się dwa zarybione stawy oraz starorzecze Radomki. Oferujemy noclegi w 4 drewnianych domkach oraz w domu gospodarzy. Zdrowe, domowe jedzenie.

Jeśli szukasz miejsca blisko Warszawy, gdzie króluje natura, a jednocześnie zależy Ci na dogodnej lokalizacji, nasza oferta powinna Cię zainteresować. Ptasie Sioło leży na trasie Radom – Warszawa. Znajduje się 95 km. od stolicy i 18 km. od Radomia. Nasze gospodarstwo jest nietypowym gospodarstwem agroturystycznym:), gdzie prócz noclegów przy akompaniamencie rechoczących żab i innych odgłosów natury, możesz wziąć udział w szeregu rozwojowych warsztatów:
– oddech – relaksacja,
– techniki uwalniania od napięć i stresu w ciele,
– elementy jogi,
– ice bath – lodowe kąpiele,
– medytacja,
– treningi personalne (kalistenika, trening ninja, “małpi gaj”),
– warsztaty mentalne, itd.
*Warsztaty grupowe odbywają się w ściśle określonych terminach w ciągu całego roku. Na Twoje życzenie – oferujemy możliwość indywidualnych spotkań z prowadzącymi/trenerami bądź warsztaty dla grup. min. 4 osobowych.
Ptasie Sioło zajmuje obszar 4,5 ha. Usytuowane jest w odległości 250 m od rzeki Radomki. Na terenie ośrodka znajdują się dwa zarybione stawy o powierzchni 1 ha. Przez działkę siedliskową przepływa również starorzecze Radomki, które jest idealnym łowiskiem dla miłośników szczupaka. Cała posiadłość jest ogrodzona, posiada 3 oddzielne wjazdy. Nasze domki są stosowanie oddalone od siebie co daje odwiedzającym poczucie komfortu i intymności.

NOCLEGI:
1. Wolnostojące drewniane domki z bali:
Domek nr 1. Domek z kominkiem. Konstrukcja drewniana, wykonany z bali o powierzchni 43 m2. Położony jest tuż nad samym stawem, można śmiało łowić ryby siedząc na zadaszonym tarasie. Domek jest wysoki, posiada antresolę z miejscami do spania. Wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny i aneks kuchenny. Jest lodówka i TV. Od strony południowej – zadaszony taras o powierzchni 16 m2. Domek maksymalnie może gościć 6 osób (4 łóżka 1-osobowe i 1 łóżko 2-osobowe).
Domek nr 2. Klimatyczny domek tuż nad samym stawem. Konstrukcja drewniana, wykonany z bali o powierzchni 34 m2. Wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny i aneks kuchenny. Jest lodówka i TV. Na północną stronę wychodzi taras o powierzchni 12 m2. Na takim tarasie poranna kawa lub buraczany zakwas od gospodarzy smakuje wyjątkowo. Domek maksymalnie może gościć 4 osoby (2 łóżka 1-osobowe i 1 łóżko 2-osobowe).
Domek nr 3. Wyjątkowy domek nad rozlewiskiem starorzecza Radomki. Konstrukcja drewniana, wykonany z bali o powierzchni 35 m2. Wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny i aneks kuchenny. Jest lodówka i TV. Od strony południowej taras o powierzchni 16 m2 oraz molo drewniane o długości 40 m idealne na poranne ćwiczenia jogi. Siedząc na molo i chłodząc nogi w czystej wodzie możesz przywitać słońce w wyjątkowy sposób.To dobry początek dnia:) Domek maksymalnie może gościć 4 osoby (2 łóżka 1-osobowe i 1 łóżko 2-osobowe).
Domek nr 4. Zacieniony domek z kominkiem położony 3 metry od stawu, częściowo schowany w zasadzonym przez gospodarzy lesie. Domek jest wysoki, dwupiętrowy. Na piętrze z widokiem na stawy znajdują się dodatkowe miejsca do spania dla gości, którym nie straszne wspinanie po kilku schodkach. Konstrukcja drewniana, wykonany z bali o powierzchni ok 43 m2. Wyposażony w pełen węzeł sanitarny oraz aneks kuchenny. W domku znajduje się lodówka i TV, Duży taras należący do domku to idealne miejsce na posiłki w cieniu w gronie przyjaciół i rodziny. Domek maksymalnie może gościć 6 osób (pojedyncze łóżka).

CENNIK:
Domek nr 1 i Domek nr 4 – 500 PLN/doba
Domek nr 2 i Domek nr 3 – 350 PLN/doba
* Dzieci do lat 5 – 50%, do lat 3 – bezpłatnie
** Psy – bezpłatnie

Ceny uwzględniają sprzątanie na koniec pobytu. Dodatkowe sprzątanie w czasie pobytu: 50 zł. Wymiana pościeli na życzenie: 25 zł (1 komplet).
Drewno do kominka – (taczki) – 50 PLN
Minimalna długość pobytu – 2 noce.

mail: ptasiesiolo2021@gmail.com
tel. 507 744 070
Zobacz fotki
navigate_before
navigate_next