Aktualności Zarządu Oddziałowego Oferty, promocje, terminarze

10% zniżki na akcesoria GSM i ekskluzywne kalendarze książkowe firmy Drops

W dniu 8 listopada br. ZO NSZZ FSG przy NwOSG zawarł porozumienie z firmą Drops Office Collection. Dzięki temu funkcjonariusze i pracownicy NwOSG otrzymają 10% zniżki na ekskluzywne kalendarze książkowe oraz akcesoria GSM.

Informacja o produktach i firmie

Kalendarze projektujemy i produkujemy niezmiennie od 1996 roku.  Specjalizujemy się w ręcznie szytych kalendarzach z wymiennym wkładem, zatem w tą samą okładkę możemy włożyć wkład kalendarza, notesu lub plannera. Są to kalendarze wieloletnie, trwałość okładki liczona jest na kilka lat,  w kolejnych latach klienci mogą dokupić jedynie wkłady do swoich okładek co powoduje,  że w kolejnych latach koszt kalendarza będzie znacznie niższy.

Do produkcji naszych okładek stosujemy wysokiej jakości termo-wrażliwych poliuretany (skór ekologicznych). Okładki posiadają oryginalne zapięcia magnetyczne lub zapięcia na gumkę.

Okładki PREMIUM Cambridge, Genua oraz London w rozmiarach A4 oraz A5 posiadają wszyte cztery wewnętrzne kieszenie oraz okienko na zdjęcie. Wszystkie nasze okładki posiadają wszyty uchwyt na długopis.

Poza klasycznymi okładkami jednobarwnymi proponujemy również okładki całkowicie zadrukowane.  Nadruk wykonywany na poliuretanie technologią UV jest bardzo trwały i estetyczny. Przy większych zamówieniach klienci mogą zamówić swoje własne projekty nadruków na okładkach. Tego typu okładki z dowolnymi wkładami wewnątrz mogą być doskonałymi nośnikami reklamy dla firm oraz formą  promocji nowych produktów.

Nasze wkłady kalendarzy są również ręcznie szyte i wykonane są z papieru chamois,  wszystkie wkłady posiadają wycinane registry i zaokrąglone rogi, posiadają większą ilość stron niż standardowe kalendarze. Wkłady rozmiaru A4 oraz A 5 posiadają dodatkowo kolorowe mapy. Każdy miesiąc kończy się jedną lub dwoma dodatkowymi stronami na notatki oraz planem na kolejny miesiąc. Do tych samych rozmiarów okładek proponujemy również wkłady plannerów i notesów co powoduje, że są to produkty całoroczne.

Posiadamy gamę czterech rozmiarów kalendarzy dziennych, trzech rozmiarów kalendarzy tygodniowych, trzech rozmiarów notesów oraz trzech rozmiarów organizerów oraz gamę okładek do tych rozmiarów.

Oferujemy również możliwość personalizacji okładek poprzez ich grawerowanie, tłoczenie na sucho lub z kolorową folią oraz nadruki UV . Wkłady możemy personalizować poprzez wklejanie dodatkowych stron z informacjami o firmie.

Wszystkie powyższe udogodnienia czynią z naszych kalendarzy i organizerów bardzo wygodne narzędzia do pracy, a wzornictwo okładek wyróżnia je z pośród obecnych na rynku kalendarzy introligatorskich oraz nadaje prestiżowy wygląd.

Pełna gama naszych kalendarzy jest dostępna na  www.drops.com.pl   tam również można pobrać nasz nowy katalog kalendarzy na 2023 rok.  Przesyłam również link do filmów z naszymi kalendarzami.  https://www.youtube.com/watch?v=Hl45Rg54FA0

Poza w/w kalendarzami  posiadamy również bogatą ofertę akcesoriów GSM takich jak etui do telefonów komórkowych, kabli i  ładowarek wraz z możliwością ich pełnej personalizacji poprzez nadruki UV, tłoczenia lub grawerowanie pod kątem potrzeb klientów. Produkty te znajdują się na stronie: www.idrops.pl     

Proponujemy również zestawy składające się z kalendarza oraz etui do telefonów komórkowych w tym samym wzornictwie i kolorystyce. Linki z filmami pokazującymi takie zestawy są na stronie z kalendarzami. https://www.youtube.com/watch?v=Hy-6Bc-frGs   oraz https://www.youtube.com/watch?v=uzhXlKNu7P0

Na zamówienie, dodatkowo oferujemy usługę personalizacji dowolnych produktów w/w metodami.

Hasło rabatowe: NADWISLANKA10

Kontakt: 

Leszek Nojszewski 

tel. 608 882 012

mail: in@i-drops.pl

Katalog Drops Office Collection 2023

General Manager
tel. kom. +48  608 882 012

Prosperius Sp.z o.o.
ul. Pałacowa 42
05-311 Olesin

https://www.idrops.pl