Aktualności Zarządu Oddziałowego

Żeńska drużyna z NwOSG na czwartym miejscu w IX Międzynarodowym Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja

W piątek 9 lutego 2018 r. w Hali Sportowej Centrum Rekreacyjno – Sportowego Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. Lindego 20 zakończyły się zmagania IX Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W tym roku Nadwiślański Oddział Straży Granicznej reprezentowała zarówno drużyna męska,
jak i kobieca.

Po zaciętej i wyrównanej walce w meczu o 3 miejsce nasze dziewczyny uległy w rzutach karnych 2:3 zespołowi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Reprezentacji Polskiej Policji, pokonując w meczu finałowym drużynę z Łódzkiego Garnizonu Policji.

W ostatecznej klasyfikacji mężczyzn kolejny raz zwycięstwo przypadło reprezentacji Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Srebrne krążki zawisły na piersiach drużyny z VI Batalionu Powietrzno – Desantowego z Gliwic. Trzecie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Federację Rosyjską.

Czwarte miejsce naszego kobiecego zespołu, to duży sukces za który należą się dziewczynom wielkie brawa!

Ogromne podziękowania należą się także Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy NwOSG, który w znaczący sposób przyczynił się do udziału naszych reprezentacji
w przedmiotowej imprezie sportowej.

Liczymy, że w przyszłym roku nasze drużyny będą mieć więcej szczęścia i że uda im się wywalczyć miejsce na podium. Trzymamy za to mocno kciuki!