Aktualności Zarządu Oddziałowego Z prasy i mediów

Ruszył rajd „Rowerem dookoła Polski” Regionu IPA Włodawa pod patronatem ZO NSZZ FSG przy NwOSG

21 maja br. w malowniczej Różance nad Bugiem spotkali się uczestnicy tegorocznej edycji rajdu wokół Polski „ Rowerem dookoła Polski”.

Popołudniowe spotkanie  przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. W spotkaniu oprócz uczestników rajdu brał udział Przewodniczący Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy NwOSG kol. Robert Lis i Wiceprzewodnicząca Katarzyna Nowosielska, którzy objęli patronatem to przedsięwzięcie oraz członkowie Regionu IPA Włodawa.

Dziś rano(22 maja br.) uczestnicy rajdu spotkali się z I Zastępcą KPP we Włodawie podinsp. Arkadiuszem Romaniukiem ( też aktywny rowerzysta), zwiedzili pokój IPA i wyruszyli w trasę. Dziś mają do przejechania ok. 100 km. Po drodze odwiedzili Sobibór, a do piątku dojadą do Przemyśla. Razem z naszymi członkami po raz kolejny jedzie też weteran rajdów – Włodek z IPA Białystok, który nie kończy trasy w Przemyślu, a rowerem wraca do domu.

Celem tegorocznej wyprawy, oprócz promowania naszego stowarzyszenia i zdrowego trybu życia jest zbiórka środków na leczenie Franka. O synu funkcjonariusza SG, dzielnym wojowniku Franku, który walczy o zdrowie możecie przeczytać tu:  Franek@NASZ MAŁY WOJOWNIK

A tu zrzutka na leczenie Franka: https://zrzutka.pl/v25f3v?

Zachęcamy do wsparcia! Każdy grosz ma znaczenie, a milion tworzą grosze!

Leszkowi wielkie dzięki za zaangażowanie i zebranie grupy 🙂 Wielki szacunek dla wszystkich!

Tekst: Przewodnicząca Regionu IPA Włodawa Bożen Szymańska

Zdjęcia : Daniel, Leszek, Paweł, Bożena i Robert

Źródło: ipa.wlodawa.eu

navigate_before
navigate_next