Aktualności Aktualności Zarządu Oddziałowego Z prasy i mediów

Pytania mundurowych – mamy odpowiedzi Dudy i Trzaskowskiego!

W ramach akcji “Obserwowany zanim wybrany”, przed pierwszą turą wyborów prezydenckich poprosiliśmy kandydatów, aby ustosunkowali się do trzech istotnych bolączek środowiska zawodowego Ludzi Munduru. W związku z brakiem odpowiedzi, przygotowaliśmy ją sami, w takim stylu, jakim rywale drugiej tury posługują się na swoich wiecach.

Nasze problemy [link] 

Rafał Trzaskowski

No tak, ten artykuł 15a, to ja przecież od początku byłem za jego likwidacją. To znaczy nie byłem,  ale jako narodowiec podzielam wszystkie wasze poglądy. Ja zawsze wspierałem policjantów, gdy moja partia likwidowała komisariaty. To ja wtedy w domu płakałem i ze smutku przebierałem się przed lustrem za policjantkę.

Ubezpieczenie pojazdów ja gorąco popieram. Już nawet o tym rozmawiałem z prezydentem Obamą i kanclerz Merkel. Jak tylko wprowadzimy Euro, to obiecam wam, że ubezpieczymy.

Emerytury dla psów, to jest to! Jeszcze dla kotów i dla jenotów. I wypalę to wszystko rozpalonym żelazem. Dog. Chien. Hund. Yes ofkors, łi tugeder!

I nieprawda, że w Warszawie kanalizacja wybiła, zwłaszcza, że prawie nie padało.

Andrzej Duda

Tak, Proszę Państwa, tak! Oni pozwalali, żeby 50 miliardów z VAT. I różne artykuły drożały, nie tylko artykuł 15a. Ale trzeba budować Wspólnotę! Koła Gospodyń, kółka wędkarskie, zniesienie wiz do USA. Dlatego chcę wygrać te wybory!

AC jest bardzo ważne i ono jest niesłychanie ważne, żebyśmy nie musieli pytać Rosji o zgodę! Jesteśmy dumnym narodem, który liczy 312 tysięcy kilometrów kwadratowych i NATO.

Pamiętajmy, kto wydłużył wiek emerytalny, nie pytając psów o zdanie. I kazał im wcześniej iść do szkoły. No, tych świadczeń na te psy to nie ma, ale jest nowa matryca VAT! I terefere kuku! Co prawda taki opiekun nie dostaje pieniędzy na psa, ale i tak wyjdzie na swoje, bo może sobie taniej kupić podpaskę.    

Odpowiedź Szymona Hołowni [link]

 

Galeria grafiki – kliknij na obrazek:

 

navigate_before
navigate_next