Aktualności Zarządu Oddziałowego Aktualności ZT przy PSG Łódź Lublinek

Posiedzenie Forum Związków Zawodowych woj. łódzkiego

W dniu 28 czerwca 2021 roku Koleżanka Katarzyna Nowosielska uczestniczyła w posiedzeniu Forum Związków Zawodowych woj. łódzkiego.

Podczas posiedzenia zostało poruszonych szereg spraw dotyczących bieżącego funkcjonowania Forum. Na wstępie przedstawiciel Związku Zawodowego Pielęgniarek serdecznie podziękował Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy NwOSG i ZW NSZZ Policjantów w Łodzi za wsparcie protestu pielęgniarek, który odbył się 7 czerwca br. w Łodzi i Warszawie.

Na spotkaniu przedstawiono informację z Zarządu Głównego Forum, gdzie podjęto uchwałę o włączeniu Związku Zawodowego Lekarzy w szeregi Forum oraz przedstawiono sprawozdanie finansowe Komisji Rewizyjnej.

Na posiedzeniu dyskutowano na temat manifestacji pielęgniarek, a także o protestach innych grup zawodowych, które planowana są na  początek  sierpnia /początek września w związku z niezadowoleniem społecznym i brakiem podwyżek.

Podczas spotkania ustalono termin następnego spotkania. W dniach 16-17 września br. odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Forum w Smardzewicach.

Tekst i foto: K. Nowosielska

navigate_before
navigate_next