Aktualności Zarządu Oddziałowego

Najsilniejsi funkcjonariusze “na rękę”

Plutonowy SG Adam Antośkiewicz z PSG Bydgoszcz okazał się drugim najsilniejszym polskim funkcjonariuszem w siłowaniu na rękę ustępując tylko miejsca posterunkowemu Dariuszowi Skowrońskiemu z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi w zawodach, które odbyły się w sobotę w ramach rozgrywanego pierwszy raz Pucharu Radomia w Armwrestlingu.

Na starcie I Pucharu Radomia z Armwrestlingu stanęło prawie stu zawodników z kraju i z Europy. W ramach pucharu rozegrano także ogólnopolskie zawody w siłowaniu na rękę służb mundurowych. Do Radomia przyjechało dwudziestu najsilniejszych funkcjonariuszy reprezentujących Policję, Straż Graniczną, Straż Miejską, Służbę Więzienną i Siły Powietrzne RP.

Po zaciętej rywalizacji, na prawą rękę, zawody wygrał posterunkowy Dariusz Skowroński z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi pokonując w finale plutonowego SG Adama Antośkiewicza z bydgoskiej placówki Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Trzecie miejsce zajął kapral Jacek Włudarczyk reprezentujący radomską Służbę Więzienną.

Zwycięzcy mundurowej rywalizacji otrzymali za wygraną nagrody rzeczowe oraz okazałe puchary, które odebrali z rąk organizatorów, sponsorów i wiceprzewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa mazowieckiego asp. sztab. Rafała Kruka.

{gallery}aktualnosci/organizacja-oddzialowa/silowanie-na-reke-2011{/gallery}.