Aktualności Zarządu Oddziałowego Aktualności ZT przy PSG Bydgoszcz

Kolejna akcja Honorowych Bez Granic w Bydgoszczy


08 sierpnia 2022 r. odbyła się zbiórka krwi przeprowadzona wśród funkcjonariuszy i pracowników Placówki Straży Granicznej w Bydgoszczy, Portu Lotniczego w Bydgoszczy i Krajowej Administracji Skarbowej w ramach akcji ,,Honorowi Bez Granic” zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ FSG w Bydgoszczy.

Pobór krwi, który odbywał się na terenie Hali Przylotów Portu Lotniczego zabezpieczało Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  w Bydgoszczy.

Wszystkie osoby, które chciały oddać krew musiały przejść specjalne badania lekarskie i po uzyskaniu akceptacji personelu medycznego mogli oddać ten bezcenny lek, który ratuje ludzkie życie.

Podczas akcji od 11 dawców zebrano prawie 5 litrów krwi.

Honorowych Bez Granic odwiedziła TVP 3 Bydgoszcz. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszej akcji w Regionalnym Serwisie Informacyjnym ,,Zbliżenia,, (10 minuta, 20 sekunda) – https://bydgoszcz.tvp.pl/61722983/zblizenia-8082022-g-1630?

Czytaj też: https://plb.pl/oddajac-krew-ratujesz-zycie/

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Portu Lotniczego, Krajowej Administracji Skarbowej i wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom za udział w Akcji.

navigate_before
navigate_next

Foto: ZT Bydgoszcz