Aktualności Zarządu Oddziałowego

EUROPOLTECH 2019 – Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa

W dniach 8-10 maja 2019 r. w Warszawie odbyły się IX Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019.

Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH są najważniejszą w Polsce imprezą targową dedykowaną służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Te wysoce specjalistyczne targi są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w ścisłej współpracy z Komendą Główną Policji oraz we współdziałaniu ze służbami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, formacjami bezpieczeństwa państwa, Wojskami Specjalnymi i Żandarmerią Wojskową.

Targi EUROPOLTECH ze względu na swój charakter są dostępne jedynie dla profesjonalistów – uczestników konferencji policyjnej, przedstawicieli polskich i zagranicznych służb policyjnych, cywilnych i wojskowych formacji bezpieczeństwa państwa, polityków i urzędników administracji państwowej zajmujących się problematyką bezpieczeństwa. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 4000 profesjonalnych zwiedzających.

IX MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POLICYJNA
Organizowana przez Komendę Główną Policji. Do udziału w konferencji zostanie zaproszona kadra kierownicza polskich i europejskich służb policyjnych, przedstawiciele EUROPOLU i INTERPOLU.

W powyższym przedsięwzięciu na zaproszenie organizatorów wziął udział Przewodniczący ZO NSZZ FSG przy Nadwiślańskim OSG kol. Robert LIS.

Więcej informacji na temat targów dostępnych jest na stronie poświęconej przedsięwzięciu, pod adresem: http://europoltech.amberexpo.pl/

navigate_before
navigate_next

Foto: ZO