Aktualności Zarządu Oddziałowego

Chapeau bas!

W dniach 12 – 14 kwietnia br. w COS OPO Cetniewo we Władysławowie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych kobiet i mężczyzn pod Patronatem Komendanta Głównego Policji „Cetniewo 2018”.
Zaproszenie na powyższą imprezę sportową otrzymała nasza kobieca reprezentacja, która swój debiut turniejowy miała podczas IX Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja zdobywając miejsce tuż za podium.
Powyższa inicjatywa zaszczepiła ducha walki i niewątpliwie przerodziła się w jeszcze większe zaangażowanie naszych piłkarek w dążeniu do coraz lepszych wyników.
Dzięki uprzejmości przełożonych, a także przede wszystkim Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy NwOSG mogliśmy ponownie sprawdzić się w rywalizacji sportowej z drużynami z czołówki MSWiA.
Zacięta i wyrównana rywalizacja trwała dwa dni, a mecze rozegrane zostały w systemie „każdy z każdym”. O kolejności w tabeli decydowała większa ilość zdobytych punktów.
Praca i zaangażowanie naszych dziewczyn w przygotowanie do przedmiotowej imprezy sportowej pozwoliło wywalczyć im cenne 3 miejsce! Największe trofeum sportowe zdobyła drużyna Reprezentacji Polskiej Policji, natomiast 2 drużyną Turnieju okazała się reprezentacja Łódzkiego Garnizonu Policji.
Warto podkreślić fakt, że w trakcie całych rozgrywek jedynie naszej drużynie udało się pokonać turniejowe zwyciężczynie. Podczas dwóch wspólnych starć Reprezentantki Polskiej Policji uległy nam dwukrotnie.
W składzie drużyny Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej biorącej udział w powyższej imprezie sportowej znalazły się funkcjonariuszki:
1) st. chor. SG Magdalena DROHOMIRECKA – PSG Warszawa – Modlin,
2) sierż. szt. SG Weronika WĄSIEWSKA – PSG Warszawa – Modlin,
3) sierż. SG Paulina TOMCZYK – PSG Warszawa – Modlin,
4) sierż. SG Gabriela BUTKIEWICZ – PSG Warszawa – Modlin,
5) chor. SG Milena CIEMIENIEWSKA – PSG w Łodzi,
6) sierż. szt. SG Magdalena POKORCZAK – PSG w Łodzi,
7) chor. szt. SG Zofia KRYMKA – PSG w Bydgoszczy,
8) chor. SG Anna KIRSCHHIEBEL – PSG w Bydgoszczy,
9) plut. SG Dorota KAPELIŃSKA – PSG w Bydgoszczy,
10) chor. szt. SG Joanna PYKACZ – PSG Warszawa – Okęcie,
11) st. chor. SG Katarzyna PACHANA – WKiSz.

Za ten wywalczony puchar ogromne brawa dla dziewczyn! Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!
Jeszcze raz ogromne podziękowania za okazaną pomoc, wsparcie finansowe oraz rzeczowe
w postaci strojów i dresów sportowych należą się Zarządowi Oddziałowemu NSZZ FSG przy NwOSG.

Katarzyna P.

navigate_before
navigate_next