Aktualności Zarządu Oddziałowego Oferty, promocje, terminarze

10% zniżki dla funkcjonariuszy i pracowników NwOSG na instalacje fotowoltaiczne

W związku z zawartym porozumieniem z Zarządem Oddziałowym NSZZ FSG przy NwOSG firma OZE-Biomar SA przygotowała specjalną ofertę promocyjną na wykonanie instalacji PV dla funkcjonariuszy i pracowników Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Na mocy oferty promocyjnej osoba zainteresowana instalacją PV otrzyma 10% rabat na całość prac.

Możliwość finansowania kredytem bankowym całej instalacji Na preferencyjnych warunkach.

Oferujemy pomoc w doborze komponentów systemu oraz profesjonalną wycenę i instalację usługi. Otrzymałeś już wycenę od innej firmy? Zadzwoń sprawdzimy czy jest rzetelna i posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia.

OZE-BIOMAR S.A. należy do grupy Sunrise Energy sp. z o.o., która skupia u siebie firmy specjalizujące się w zakresie sprzedaży źródeł odnawialnych, począwszy od budowy małych instalacji aż po budowę farm fotowoltaicznych. Dopełnieniem pełnego schematu działalności jest firma Enelogic sp. z o.o, która zajmuje się obrotem energii elektrycznej potwierdzonym koncesją przyznaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

Dzięki temu, że w Grupie istnieje firma sprzedającą energię elektryczną to została uruchomiona usługa bilansowania 1:1 dla prosumentów – czyli klient odbiera 100% energii wyprodukowanej przez swoją instalację fotowoltaiczną– jest to przewaga konkurencyjna nad innymi ofertami dostępnymi na rynku.

Zapraszamy do indywidualnej wyceny systemu fotowoltaicznego z dodatkowym rabatem.

793-605-469

Twojaenergia@oze-biomar.pl

navigate_before
navigate_next